جهت یافتن سریعتر لوازم مورد نیازتان ، از باکس جستجوی سایت در بالا و یا با کلیک بر "جستجوی پیشرفته" سایت برای جستجوی دقیقتر بر اساس مدل خودرو خود اقدام فرمایید.

قوانین و شرایط خرید از دبی :

 

 

قیمت "پایه"  کالا:

 

در مدرن یدک  "قیمت پایه" مناسب ترین و بهترین قیمتی است که یک کد کالا را میتوان از یکی از فروشگاه های فروش قطعات و لوازم یدکی شهر دبی یا شارجه واقع در کشور امارات متحده عربی که یکی از مراکز عمده خرید و فروش لوازم یدکی خودرو میباشد ، بصورت عمده یا تکی خریداری کرد و برای شما به ایران ارسال نمود. قیمت پایه فقط قیمت خرید کالا (به یورو €) بدون احتساب هزینه حمل ، ترخیص و سایر هزینه های واردات آن به ایران میباشد. در معدودی از موارد "قیمت پایه" شامل کالاهای آماده تحویل موجود در انبار تهران مدرن یدک بوده و بدون نیاز به ثبت سفارش خرید (در انبار تهران مدرن یدک) آماده تحویل فوری میباشد ، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

  

حداقل میزان سفارش و زمان انجام خریدها:

 

سفارشاتی که جمع مبلغ خرید زیر صد میلیون تومان باشد پذیرفته نمیشود. سفارشات غیر عمده  بر اساس اولویت و نوبت ثبت سفارش پیگیری و انجام میشوند که زمان تقریبی به خریدار اعلام میگردد. در سفارشات خریدهای عمده زمان پیگیری و انجام خریدها کوتاهتر و در حداقل زمان ممکن میباشد.

 

نحوه پرداخت مبلغ خرید:

 

در سفارشات خریدهای خارجی کل مبلغ خرید (با احتساب نرخ روز ارز در بازار آزاد و نرخ حواله دبی) بصورت ریالی از خریدار در زمان ثبت سفارش در داخل ایران دریافت میگردد و تا زمان تایید پرداخت کل مبلغ و تسویه کامل ، خرید و پیگیری سفارش انجام نمیشود.  

 

در سفارشات خرید بالای 800 میلیون تومان یک سوم مبلغ خرید در زمان ثبت سفارش و الباقی در زمان نهایی شدن خرید و قبل از انجام خرید دریافت میگردد.  

 

زمان تحویل کالا در ایران:

 

زمان تحویل اجناس در ایران بستگی به کشور مبداء خریداری کالا و نحوه حمل انتخاب شده توسط خریدار و همچنین زمان لازم برای پروسه ترخیص کالا دارد که  برای کالاهای مختلف متفاوت است . بطور میانگین برای سفارشات خرید از "دبی Dubai" یا "شارجه  Sharjah" در ارسال های هوایی این زمان سه روز ، ارسال بار بصورت ته لنجی ده تا پانزده روز و کانتینری حدود یکماه میباشد.

 

در صورت داشتن ابهام و یا برای دریافت پاسخ سوالات خود با ما در واتساپ یا تلگرام تماس بگیرید.

  

 

گارانتی تعویض یا مرجوعی اجناس:

 

در همه سفارشات خریدهای خارجی از طریق برنامه های ارتباطی و پیام رسان های اینترنتی مانند واتساپ - تواصل - تلگرام - سیگنال قبل خرید مشخصات و اطلاعات و عکس و فیلم ار اجناس و کالاهای سفارش داده شده جهت بررسی برای خریدار ارسال میگردد. خریدار موظف است با دقت موارد ارسالی را بررسی نماید و در صورت نیاز تقاضای ارسال اطلاعات یا عکس و فیلم بیشتر کند. پس از تایید خریدار و انجام خرید ، به هیچ عنوان امکان تعویض یا تغییر سفارش وجود ندارد. 

 

کالاها و اجناس در خریدهای خارجی بطور معمول فاقد هرگونه گارانتی در داخل ایران میباشند. در مواردی که کالایی از طرف فروشنده در مبداء دارای گارانتی و ضمانت نامه باشد ، برگه گارانتی و ضمانت نامه همراه کالا به خریدار در ایران تحویل داده میشود ، اما پیگیری و هرگونه استفاده از آن بر عهده شخص خریدار است.

 

 

سایر قوانین و شرایط :

 

1 - خریدار با آگاهی کامل و پس از مطالعه دقیق همه موارد و شروط مندرج در این بخش (صفحه اینترنتی) و با رضایت و قبول همه این موارد اقدام به ثبت سفارش و پرداخت وجه می نماید. در همینجا صراحتا اعلام میشود در کلیه سفارشات خریدهای خارجی از لحظه سفارش و پرداخت وجه بابت آن (اعم از بیعانه ، کارمزد یا کل مبلغ خرید) امکان کنسلی و فسخ برای خریدار وجود نداشته و کلیه خیارات ولو خیار غبن فاحش از خریدار ساقط میباشد. همچنین اجناس و کالاها بصورت "همانگونه که هست" بر اساس مشخصات و یا عکس و فیلم ارسالی برای خریدار خریداری خواهند شد و در صورت مکشوف شدن هرگونه مغایرت یا عیب و ایراد در این اجناس هیچ مسئولیتی بر عهده مدرن یدک نمیباشد.

 

2 - در کلیه خریدهای خارجی هزینه های حمل و ارسال اجناس به ایران به عهده خریدار بوده و باید بطور جداگانه پرداخت گردد. خریدار امکان هرگونه تاخیر در تحویل اجناس یا امکان توقیف یا تاخیر در ترخیص اجناس و در گمرکات ایران را پذیرفته و با آگاهی از پیچیدگی های امور بازرگانی و قوانین واردات کالا اقدام به خرید می نماید.

 

3 - مدرن یدک منحصرا کارگزار انجام خرید در کشور خارجی برای خریدار بوده و از زمان تحویل اجناس به شخص یا شرکت باربری جهت حمل و جابجایی اجناس ، مسئولیت حفظ و نگهداری اجناس و انجام کلیه امور قانونی واردات و ترخیص کالا در ایران بر عهده نامبردگان بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل ، نامبردگان مسئول پاسخگویی به خریدار یا مراجع قانونی و پرداخت غرامت یا موارد نظیر خواهند بود و مسئولیتی متوجه مدرن یدک نمیباشد.

 

4 - در پرداخت مربوط به خریدها و نقل و انتقالات مالی و حوالجات ارزی ، دفتر کارگزاری مالی و صرافی مربوطه راسا و مستقلا مسئول رسیدگی به نقل و انتقال مالی بوده و شروع تعهد مدرن یدک در قبال خریدار از زمان وصول و دریافت پول حواله شده توسط  کارگزار و پرسنل مدرن یدک میباشد. 

 

5 - در سفارشات خرید اجناس استوک (دست دو) خریدار کاملا آگاه میباشد ممکن است واردات اقلام مورد سفارش شامل پرداخت جریمه و حقوق گمرگی اضافه و یا کلا ممنوعیت واردات به ایران باشد که ریسک و مسئولیت موارد مذکور و قبول ادعاهای شرکت یا شخص مسئول حمل و ترخیص بار مبنی بر امکان انجام تعهداتشان بر عهده شخص خریدار میباشد.

 

6 - در موارد خرید اتاق و قطعات و پنل های بدنه هم رنگ خودروهای سواری ، خریدار متعهد میباشد که این قطعات را برای استفاده و تعمیر خودرو تصادفی شخصی متعلق به خود خریداری می نماید و بر اساس شرف و وجدان در همینجا متعهد میشود که قصد فریب غیر و سودجویی غیر منصفانه و انجام هرگونه بزه و کلاهبرداری نداشته و در زمان اقدام به فروش خودرو تاریخچه تصادفات خودرو و کلیه قطعات تعویضی را به خریدار خودرو اعلام خواهد نمود. هرگونه تخطی از مورد مذکور و عواقب احتمالی آن بر عهده شخص خریدار میباشد. 

 

7 - در خرید قطعات بدنه هم رنگ خودرو (شامل اتاق - اسکلت - هافکت و ... ) تمام سعی و تلاش ممکن صورت میگیرد که نزدیکترین مورد از نظر بافت و نقشه رنگ یا موم کشی و ... برای خریدار پیدا و خریداری شود اما پس از انجام خرید هیچ ادعایی مبنی بر اختلاف قطعات خریداری شده با مرجع شامل اختلاف پاشش یا تراکم رنگ یا میزان دانه های متالیک یا اختلاف ضخامت رنگ ، نقشه موم کشی و ... پذیرفته و مسموع نمیباشد. همانطور که در قبل نیز اشاره شده ، بر اساس فیلم و عکس ارسالی برای خریدار از طریق اینترنت و دریافت تایید ایشان پس از بررسی موارد ارسالی ، خرید برای ایشان انجام میشود و پس از انجام خرید هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال مکشوف شدن موارد احتمالی مذکور متوجه مدرن یدک نمیباشد و امکان تعویض یا مرجوعی وجود ندارد.

 

8 - در  سفارشات خرید کلیه اجناس خصوصا لوازم یدکی خودرو ، خریدار شخصا موظف است همه موارد از قبیل شماره های فنی و ... بررسی و چک نماید و یا در صورت نداشتن تجربه و اشراف کامل از یک کارشناس خبره به انتخاب خود مشاوره گرفته و کسب نظر نماید و در همه موارد مسئولیت بررسی و تایید اجناس قبل از انجام خرید بر اساس مشخصات و اطلاعات ارسالی برای خریدار به عهده شخص ایشان میباشد و پس از انجام خرید به هیچ عنوان امکان مرجوعی یا تعویض اجناس خریداری شده وجود ندارد. 

 
9 - تمامی شرایط و قوانین مندرج در این بخش، در شرایط عادی لازم الاجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه اعم از هرگونه اختلال در کار بعلت آشوب های درون شهری ، زلزله ، سیل ، تعطیلات عمومی ، جنگ و ... فروشگاه اينترنتي مدرن يدك   هیچ گونه مسئولیت و تعهدی تا زمان برطرف شدن شرایط قوه قهریه و عادی شدن شرایط  نسبت به خریداران محترم ندارد.

10 - محتویات این بخش در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "فروشگاه اینترنتی مدرن يدك"  محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این بخش کند. کاربران موظف هستند که برای هر مورد خرید به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

 

آخرین تاریخ بروزرسانی : 1401/10/05

 

 

 

 

 .....