جهت یافتن سریعتر لوازم مورد نیازتان ، از باکس جستجوی سایت در بالا و یا با کلیک بر "جستجوی پیشرفته" سایت برای جستجوی دقیقتر بر اساس مدل خودرو خود اقدام فرمایید.

راهنما و قوانین خریدهای خارجی

 

 

کاربر گرامی ، شما علاوه بر امکان خرید از اجناس و کالاهای موجود و آماده تحویل تهران "مدرن یدک" ، میتوانید از سایت های فروش آنلاین خارجی مانند آمازون Amazon ابی ebay علی بابا Alibaba علی بابا اکسپرس Alibaba Express و ... یا از فروشگاه های داخل امارات (دبی) ، ترکیه ، چین ، اربیل عراق ، اروپا و کانادا با بهترین قیمت ها سفارش خرید داشته باشید.

 

 

مراحل انجام سفارشات و خریدهای خارجی در مدرن یدک : 1 - اعلام سفارش خرید و تعداد اجناس از طرف شما به ما. 2 - پرداخت مبلغ بیعانه بابت سفارش. 3 - اعلام قیمت ها و تنوع موجودی اجناس به شما. 4 - انجام خرید اجناس بر اساس نظر و تصمیم شما. 5 - تجمیع کل اجناس و بسته بندی مناسب برای حمل و باربری. 6 - تحویل به باربری و ارسال اجناس به ایران برای شما.

 

توجه داشته باشید در صورت عدم یافت شدن اجناس مورد سفارش کل مبلغ بیعانه دریافتی به شما بطور کامل برگردانده میشود ، اما در صورت انصراف از خرید از طرف شما ، مبلغی از بیعانه بعنوان کارمزد (خدمات ارائه شده پیگیری و پیدا کردن اجناس و استعلام قیمت ها) کسر و الباقی مبلغ به شما برگردانده میشود.

 

در خصوص قطعات بدنه همرنگ و لوازم استوک خودرو بدلیل وقت گیر بودن پیگیری سفارشات حتی در صورت پیدا نشدن قطعات و لوازم مورد نظر شما ، حداقل 15% مبلغ بیعانه پرداختی بعنوان کارمزد خدمات محاسبه و کسر میگردد.

 

در مورد سفارش خرید کالا و اجناس تک عددی از دبی یا سایت های آنلاین مانند ebay ، Amazon , Alibaba و ... مبلغ ثابت 250 درهم امارات (دبی) بعنوان کارمزد دریافت میگردد و در این موارد کارمزد خرید درصدی محاسبه نمیشود.

 

**توجه برای مشاهده چارت تصویری مراحل اجرایی در سفارشات خریدهای خارجی : از ebay و Amazon و ... یا خرید از فروشگاه های  دبی و ... بر روی این لینک کلیک کنید .

 

مشاهده عکس و فیلم از سفارشات در اینستاگرام (کلیک کنید)

 

اطلاع از شرایط و تخفیف ویژه برای خریدهای عمده (کلیک کنید)

 

سوالات متداول خریدهای خارجی : 

 

امکان خرید چه کالاهایی دارید ؟

 

هر چند ما در مدرن یدک بطور تخصصی در زمینه تامین قطعات و لوازم یدکی خودرو فعالیت داریم اما شما میتوانید سفارش خرید کلیه اجناس و کالاهایی  که بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز به واردات به کشور ایران باشند را بدون محدودیت داشته باشید. بطور مثال : لوازم کامپیوتر و الکترونیک ، لوازم خانگی ، لباس و ...

 

امکان اعلام قیمت اجناس قبل خرید وجود دارد ؟

 

بله ،  اما این خدمات برای خریدهای خارجی در مدرن یدک رایگان نیست. طبق توضیحات داده شده در بالا ، اگر خریدار فقط درخواست استعلام قیمت یا موجودی داشته باشد مبلغی از بیعانه پرداختی بابت کارمزد خدمات محاسبه میشود و برای اجناس و اقلام تک عددی مبلغ 250 درهم امارات (معادل ریالی آن) برای استعلام یا خرید دریافت میگردد.

 

"کارمزد خرید" چگونه محاسبه میشود ؟

 

کارمزد درصدی بین 10% الی 25%  کل مبلغ خرید که بر اساس نوع اجناس و تخمین زمان لازم برای پیگیری و انجام خرید سفارش خریدار ، درصد آن در ابتدا و قبل دریافت بیعانه به خریدار اعلام میگردد.  در مدرن یدک سیستم درصدی به نفع خریدار و مقرون به صرفه میباشد.

 

در مدرن یدک اصل فاکتور خرید به مشتری اعلام و برای ایشان ارسال میشود. همچنین در زمان خرید امکان تماس تصویری آنلاین با خریدار وجود دارد که بدینوسیله خریدار مستقیما میتواند در زمان خرید حضور داشته باشد. در مدرن یدک همه قیمت های واقعی اجناس به خریدار اعلام شده و افزایشی در قیمت ها داده نمیشود.

 

امکان خرید از  Amazon و ebay هست ؟

 

بله ، در حال حاضر سفارشات خرید از سایت های Amazon و ebay و Alibaba و ... از آمریکا ، کانادا و انگلستان و یا در مواردی مستقیما از دبی انجام میشود که در نهایت همه خریدها به آدرس دفتر دبی مدرن یدک ارسال شده و از آنجا برای خریدار به ایران ارسال میگردند.

 

پرداخت ها به چه صورت انجام میشود ؟

 

معادل ریالی خریدها (با توجه به نرخ روز ارز مربوطه) محاسبه و پرداخت ریالی توسط خریدار از داخل ایران صورت میگیرد.

 

خریدها در چه بازه زمانی انجام میشوند ؟

 

در سفارشات خرید از دبی یا کشورهای دیگر ، به محض وصول و دریافت پول پرداختی شما  توسط همکاران ما، خرید شما و رسیدگی به آن در برنامه کاری همکاران ما قرار گرفته و با هماهنگی با شما متناسب با زمانبندی اعلامی در همان روز و یا حداکثر در 48 ساعت آینده خرید انجام میگیرد.

 

در مورد خریدهای آنلاین از Amazon و ebay و Alibaba و ... به ترتیب بالا عمل میگردد ، اما باید در نظر داشت بر اساس شرایط و زمان تعیین شده از طرف فروشنده کالا (در آن سایت) باید منتظر تحویل کالا بود تا کالا و اجناس خریداری شده به همکاران ما تحویل داده شود و سپس برای ارسال اجناس به ایران اقدام گردد.

 

خریدها در چه بازه زمانی تحویل میشود ؟

 

ما در مدرن یدک با طیف وسیعی از شرکت های معتبر حمل و ترخیص کالا : هوایی ، دریایی و ...  در ارتباط هستیم که مناسب ترین گزینه ها با بهترین قیمت ها و کوتاهترین زمان تحویل ایران اجناس را بر اساس مشخصات و نوع بار شما استعلام گرفته و به شما اطلاع میدهیم و بر اساس انتخاب شما اجناس به ایران ارسال میگردد.

 

زمان حدودی تحویل سفارشات در این تاریخ  1400/8/01 (دبی به تهران) : هوایی اکسپرس 5 الی 6 روزه - دریایی (با توجه به زمان تکمیل بارگیری و حرکت لنج)  14 الی 20 روزه. 

 

منظور از "قیمت پایه" چیست ؟ 

 

در مدرن یدک  "قیمت پایه" مناسب ترین و بهترین قیمتی است که یک کد کالا را (با کیفیت ساخت مناسب و استاندارد) میتوان بصورت عمده و تعداد (حداقل تعداد سفارش در توضیحات هر محصول مشخص شده ) از "مدرن یدک" خریداری کرد. قیمت پایه فقط قیمت خرید کالا بدون احتساب هزینه حمل و ارسال به ایران و کارمزد خرید میباشد.

 

 تفاوت "قیمت پایه" با "حداقل قیمت" ؟

 

توجه داشته باشید "قیمت پایه" با "حداقل قیمت" برای یک کالا متفاوت میباشد. بطور مثال حداقل قیمت برای یک کالا ممکن است 1$ (یک دلار) باشد که پایین ترین قیمتی است که مشابه اصلی این کالا را ساخته و تولید میکنند ولی ممکن است کالای تولیدی فاقد استاندارد و کیفیت مناسب میباشد اما "قیمت پایه" کمترین قیمت برای نوع با کفیت و استاندارد آن کالا است.

 

 قیمت جهانی یک کالا چیست ؟

 

قیمت جهانی یک کالا حدود حداقل و حداکثر قیمت تک فروشی آن کالا (به دلار) در فروشگاه های دبی و یا سایت های فروش آنلاین خارجی مانند آمازون Amazon ، ابی ebay ، علی بابا AliBaba با توجه به کیفیت ساخت ، برند تولید کننده و ... میباشد. قیمت های اعلامی حدودی و بر اساس آخرین پایش و بررسی کارشناسان مدرن یدک میباشد و ممکن است تغییر کرده باشد. لذا خواهشمندیم قبل از اخذ تصمیم قطعی برای خرید جهت استعلام دقیق قیمت ها و موجودی کالا با ما تماس بگیرید.

 

 آیا شخصا امکان نظارت بر خرید را دارید  ؟

 

بله ! در زمان خرید شما میتوانید از طریق اینترنت و یکی از برنامه های ارائه کننده خدمات ویدیو کال (ارتباط تصویری) با همکاران ما در محل خرید در ارتباط باشید و خودتان ناظر و شاهد مراحل خرید بوده و در خرید مشارکت داشته باشید تا کاملا بر اساس انتخاب و نظر شما خریدتان انجام شود. به لطف پیشرفت تکنولوژی و با داشتن گوشی های هوشمند با کیفیت بالا و اینترنت پر سرعت میتوانید همه مراحل خرید را به دقت ببینید و دنبال کنید و سوالاتتان را بپرسید و در نهایت خودتان اجناس و کالا ها را انتخاب کنید.

 

امکان خرید فقط یک عدد کالا را دارید ؟

 

در مورد سفارش خرید کالا و اجناس تک عددی از دبی یا سایت های آنلاین مانند ebay ، Amazon , Alibaba و ... مبلغ ثابت 350 درهم امارات (دبی) بعنوان کارمزد دریافت میگردد و در این موارد کارمزد خرید درصدی محاسبه نمیشود.

 

اجناس چه زمانی در ایران تحویل میشوند ؟

 

ما در مدرن یدک با طیف وسیعی از شرکت های معتبر حمل و ترخیص کالا : هوایی ، دریایی و ...  در ارتباط هستیم که مناسب ترین گزینه ها با بهترین قیمت ها و کوتاهترین زمان تحویل ایران اجناس را بر اساس مشخصات و نوع بار شما استعلام گرفته و به شما اطلاع میدهیم و بر اساس انتخاب و تصمیم شما خریدهای شما بعد از انجام بسته بندی مناسب به انبار شرکت یا شخص مسئول مربوطه تحویل داده میشود و رسید تحویل کالا یا بارنامه و شماره و آدرس دفتر یا نماینده ایران آن شرکت جهت امکان تماس و پیگیری های بعدی به شما اعلام میگردد.

 

شرایط مرجوعی و گارانتی اجناس خریداری شده به چه صورت است ؟

 

همراه هر خرید اصل فاکتور خرید صادره توسط  فروشنده برای شما ارسال میشود ، در بازه زمانی مشخص شده در فاکتور و طبق شرایط تعیین شده توسط فروشنده کالای خریداری شده برای شما دارای گارانتی و همچنین امکان مرجوعی یا تعویض خواهد بود. اما بطور کلی با توجه به فاصله زمانی که اجناس به دست شما در ایران خواهند رسید معمولا امکان استفاده از خدمات تعویض یا مرجوعی را نخواهید داشت و فقط در صورت نیاز از گارانتی کالا در کشورهای دارای نمایندگی آن برند با توجه به شرایط درج شده  در فاکتور یا برگه گارانتی اجناس میتوانید استفاده بفرمایید. لازم بذکر است از آنجا که کلیه خریدها با دریافت تایید از شما انجام میشود (ارسال عکس و فیلم قبل از خرید و یا ویدیو کال در زمان خرید) ، در صورت بروز هرگونه مشکل یا اشتباه یا نیاز به عودت اجناس و ... موارد مشابه به هر دلیل ، حق الزحمه و کارمزد خدمات فوق بطور جداگانه و بعنوان یک سفارش مجزا محاسبه و دریافت میگردد.

 

 

 

شرایط خریدهای خارجی  : 

 

کاربر گرامی ، هرگونه سفارش خرید خارجی در مجموعه "مدرن یدک" شامل قوانین زیر میباشد ، لطفا مطالب این بخش را به دقت مطالعه فرمایید و در صورت موافقت و داشتن رضایت از همه موارد اقدام به ثبت سفارش یا درخواست خرید فرمایید :

 

1 - در کلیه خریدهای خارجی مبلغ کارمزد دریافتی مدرن یدک ، مبلغ خالص دریافتی بابت حق الزحمه خدمات ارائه شده می باشد و قیمت خرید اجناس ، هزینه حمل و ارسال به ایران ، پرداخت هزینه های ترخیص یا عوارض گمرکی ، کسورات قانونی و ... پرداخت هرگونه هزینه پیش بینی شده یا نشده بر عهده خریدار میباشد و بطور جداگانه از خریدار دریافت خواهند شد.

 

2 - اجناس و کالاها بصورت "همانگونه که هست" بر اساس مشخصات و یا عکس و فیلم ارسالی برای خریدار خریداری خواهند شد و در صورت مکشوف شدن هرگونه مغایرت یا عیب و ایراد در این اجناس هیچ مسئولیتی بر عهده مدرن یدک نمیباشد.

 

3 - در کلیه خریدهای خارجی هزینه های حمل و ارسال اجناس به ایران به عهده خریدار بوده و باید بطور جداگانه پرداخت گردد. خریدار امکان هرگونه تاخیر در تحویل اجناس یا امکان توقیف اجناس و در گمرکات ایران را پذیرفته و مسئولیت و تبعات آن بر عهده خریدار میباشد شامل پرداخت هر میزان تعرفه گمرکی یا جریمه گمرکی و موارد نظیر آن.

 

4 - مدرن یدک منحصرا کارگزار انجام خرید در کشور خارجی برای خریدار بوده و از زمان تحویل اجناس به شخص یا شرکت باربری جهت حمل و جابجایی اجناس ، مسئولیت حفظ و نگهداری اجناس بر عهده نامبردگان بوده و در صورت بروز هرگونه مشکل یا آسیب به اجناس در زمان حمل ، مفقودی و ... نامبردگان مسئول پاسخگویی به خریدار و پرداخت غرامت خواهند بود که پیگیری موضوع بر عهده شخص خریدار بوده و هیچ مسئولیتی از این بابت بر عهده مدرن یدک نخواهد بود.

 

5 - در پرداخت مربوط به خریدها و نقل و انتقالات مالی و حوالجات ارزی ، دفتر کارگزاری مالی و صرافی مربوطه راسا و مستقلا مسئول رسیدگی به نقل و انتقال مالی بوده و شروع تعهد مدرن یدک در قبال خریدار از زمان وصول پول حواله شده در کشور مقصد توسط پرسنل مدرن یدک میباشد. 

 

6 - مدرن یدک فقط هماهنگ کننده خدمات جانبی دخیل در خریدهای خارجی شامل انجام حوالجات ارزی و نقل و انتقالات مالی ، حمل و ترخیص اجناس خریداری شده و ... موارد مشابه بوده و مستقیما هیچگونه دخالت یا مسئولیتی در امور مذکور ندارد.

 

 

* مطالب مرتبط پر بازدید(جهت مشاهده کلیک کنید) : شرایط و قوانین خرید از مدرن یدک

* مطالب مرتبط  (جهت مشاهده کلیک کنید) : راهنمای خرید (اجناس آماده تحویل) در تهران